HAKKIMIZDA


20 yıla yakindir boya badana işlerinizde  boyacı İstanbullu boyacı olarak önce afiş ve broşürlerle şimdide internet ortamında boyacı badanacı ekiplerimiz ve usta boyacılarla, ev boyama, ofis boyama, daire boyama, kartonpiyer boyama, kapı boyama her türlü boya işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz:

Kaliteyi düşürmeden fiyatları düşürerek uygun fiyata ev boyatmak isteyen herkesin ev boyama hizmeti almasını sağlayıp herkes gibi çalışarak kazanmak.

Vizyonumuz.:

Yaşanılan yerleri şantiyeye çevirmeden, fiyatları gereksiz artıran sebepleri tespit edip ortadan kaldırmak, kaliteli hizmete uygun fiyata 1 günde hata teknolojik gelimeler doğrultusunda dahada kısa surede ulaşmanızı sağlamak. siz değerli müşterilerimizin hayatında yorgunluk ve zahmetle değil evinizdeki güzel değişimle mutluluk ve memnuniyet duyguları ile hatırlanmak istiyoruz.

Çalışma Yöntemimiz

Ücretsiz keşif hizmeti ile boyanacak yerin keşfini yapıyoruz. Boyanacak yerin tüm zeminini, parkesini süpürgeliklerini ve eşyalarınızı koruma örtüleri ile korumaya çalışıyoruz. Boyacı Ustalarımız ve boya badana ekiplerimiz ile 1 günde boyayıp tertemiz teslim ediyoruz.  İşimizin garantisi olarak iş bitmeden ödeme almıyoruz .

 

Call Now Button