Fayans

Fayans Çizikleri, ezikleri ve Çukurları Nasıl Onarılır ? Fayanslar kullanıma bağlı olarak sıklıkla çizikler, ezikler ve çukurlar oluşabilmektedir. Bu problemler ilk bakıldığında can sıkıcı olabilmektedir fakat problemler şiddetli ve kapsamlı olmadığı sürece onarılması kolaydır. Onarımlar için kullanabileceğiniz 3 farklı ürün bulunmaktadır.

slak alanlarda kullanılan fayans zeminler, birçok zarar görebilir ve düşürülebilir. Düşük fayans nasıl yapıştırılır öğrendiğinizde sorunsuz bir şekilde yerine takabilirsiniz.

Bir usta çağırmadan önce yapacağınız denemelerde başarılı olmak için silikon tabancasıyla fayansı düştüğü yerden yerine yapıştırabilirsiniz. Kenarı bantlarla sabitledikten sonra, 2 gün kadar bekleterek sonrasında çıkarabilirsiniz. Böylece sabitlenmesi mümkün olacaktır. Düşen fayans nasıl yapıştırılır sorusunun cevabını öğrendiğinize göre asıl yapışma malzemesi macunları da kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Tek bir fayans birkaç kaç paraya ayrılıp düştüyse idareten bunu düzeltmek için evdeki silikon tabancası işinize yarayacaktır ancak 404 gibi yöntemler denemeniz hiçbir işe yaramayacaktır. Silikon tipi yapıştırıcı macuna benzediği için sonuç daha iyi olacaktır.

Call Now Button